Kristal Ürünler

Kristal Ürünler:

Kristal ürünler anısı olan hatıralık ürünlerdir. Kristal ürünlerin üzerine işlenmiş olan şeyler genellikle hatırası veya anısı vardır buna örnek verebilecek olursak askerlik yapan birisinin ismini üzerine işletebilirsiniz böylelikle onu her gördüğünde askerlik anıları aklına gelecektir. Başka bir örnek verecek olursak, birisini ödüllendirmek istiyorsunuz çalışanınız olabilir onun ismi ve ünvanı ile hazırlanmış bir plaket mutlu edecektir. 

Öğretmenler günü gelip çattığı zaman öğretmeninizin portresi ile bastırmış olduğunuz öğretmenler günü hediyeniz hem anlamlı hemde bir ömür hatıra olarak saklanabilinen bir hediye olacaktır.

Bir kristal anahtarlığın üzerine şirket logonuzu veya şirket isminizi bastırdığınızda müşterilere verdiğiniz taktirde hem güzel gözükür dikkat çekecektir hemde markanızın daha çok tatınmasını sağlayabilirsiniz.

Ünlülerin ödül töreninde bile bu plaketten veriliyor ayrıca mezuniyet törenlerinde yıldönümü kutlamalarında ayrıca doğum günü partilerinde hediye olarak verilmektedir. 

Konya Promosyon

Promosyon Ürünler

Promosyon Ürünleri

Konya Promosyon Ürünleri

Whatsapp Siparis Hattı 444 0 470 Müşteri Hizmetleri